Suplementry

Daria

Suplementry

Post autor: Daria » śr wrz 20, 2017 8:29 pm

Czy firmy sprzedające suplementy jakoś za nie odpowiadają?

Dominika L

Re: Suplementry

Post autor: Dominika L » ndz paź 01, 2017 4:07 pm

Te które legalnie sprzedają w Polsce , takie jak dystrybutor Slimunox, tak. z tymi, co to mają siedzibę pies wie gdzie raczej nie

Dagmara

Post autor: Dagmara » pn paź 02, 2017 1:09 pm

Zgadzam się z tobą, sama też Stosuję Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. 3 miesiace i 12 kilo mniej na wadze

Europejka

Post autor: Europejka » ndz paź 08, 2017 3:02 pm

Porządne i sprzedające legalnie środki jak najbardziej tak

Mirka

Post autor: Mirka » sob paź 21, 2017 4:28 pm

Fajny temat o suplementach znajdziecie też tu http://onet.szczecin.pl/viewtopic.php?f=4&t=33 Sama też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona

Sylwia

Post autor: Sylwia » pn paź 23, 2017 8:27 pm

Ja stosowałam przez 3 miesiące Slimunox, kupowałam po 1 opakowaniu i nie miałam żadnych problemów, ani z dostępnością, ani z odpowiedziamu na maila, a tych przed zakupoem wysłałam kilka

Paula

Post autor: Paula » pt gru 01, 2017 2:48 pm

Straciłam w zasadzie całą nadwagę przez 3 miesiące kuracji z tabletkami Slimunox. Spróbowałam po 4 latach próbowania różnych diet, łącznie z ćwiczeniami. Niestety, ale kompletnie nie przynosiło to żadnego efektu. Nie wyobrażacie sobie jak przyjemny był dla mnie powrót do moich ciuchów z przed ciąży.

Bernadeta

Post autor: Bernadeta » ndz gru 10, 2017 5:00 pm

Moim faworytem jeżeli chodzi o tabletki wspomagające odchudzanie to Slimunox.Wcześniej stosowałam inne tabletki ze żadnym skutkiem a tu już po dwóch tygodniach waga pokazywała 3 kg mniej

ODPOWIEDZ