Startuję z odchudzniem

Joanna

Startuję z odchudzniem

Post autor: Joanna » śr wrz 20, 2017 8:35 pm

Prawdopodobnie od jutra startuję z odchudzaniem. Dużo zależy od tego czy otrzymam paczkę z suplementem. Zamierzam opisywać na bieżąco swoje wyniki, obojętnie czy zakończy się ta akcja sukcesem, na co liczę czy porażką. Co nie byłoby miłe. W każdym razie osoby chętne czy to do rozmowy, czy do współzawodnictwa zapraszam na mojego bloga http://blogowisko.com.pl

Dominisia

Re: Startuję z odchudzniem

Post autor: Dominisia » pn paź 02, 2017 1:01 pm

I jak ci idzie?

Joanna

Post autor: Joanna » ndz paź 08, 2017 2:54 pm

Zapraszam na blopgowisko, tam jest wszystko opisane

Bunia

Post autor: Bunia » sob paź 21, 2017 4:08 pm

Moim zdaniem zastosowanie Slimunox jest bardzo dobrym pomysłem, szczerze ci kibicuję, bo sama tez stosowałam te tabletki z jak najlepszym skutkiem

Krystyna

Post autor: Krystyna » pn paź 23, 2017 8:20 pm

Ja jestem pewna, ze jej sie uda, bo sama stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć.

Joanna

Post autor: Joanna » śr lis 29, 2017 12:43 pm

No i Krysiu sie nie mylisz, szło do pewnego momentu wręcz rewelacyjnie. Niestety, złapało mnie początkowo grypsko, które przekształciło się w silne zapalenie oskrzeli i zagrażające zapaleniu płuc. Lekarz przepisał mi antybiotyk i niestety, powiedział, że tak jak on osobiście nie ma nic przeciwko odchudzaniu, a może Cię zaskoczę, też stosowaniu suplementów, tak w okresie gdy będę stosowała antybiotyk, tak w tym czasie o suplementacji i odchudzaniu powinnam zapomnieć. Więc obecnie wracam znów do odchudzania. Troszkę szkoda, bo liczyłam że zrobię sobie prezent na święta... a pewnie nie do końca to tak wyjdzie.

Inga

Post autor: Inga » ndz gru 10, 2017 5:08 pm

Ja w sumie Slimunox stosuję dopiero od dwóch tygodni ale jestem bardzo zaskoczona że tabletki działają.Nawet nie chodzi o sam spadek wagi ale o to że nie chodzę głodna i co ważne dla moich bliskich nie jestem wiecznie wkurzona tak jak to się wcześniej zdarzało.

ODPOWIEDZ