Slimunox

Dominika

Slimunox

Post autor: Dominika » śr lis 29, 2017 12:47 pm

Koleżanka poleciła mi środke wspomagający odchudzanie Slimunox. I teraz zastanawiam się nad tym, czy w przypadku stosowania suplementacji jest wymagania jakaś specjalna dieta, czy skład diety nie ma pod tym względem znaczenia ?

Justi

Re: Slimunox

Post autor: Justi » pt gru 15, 2017 8:31 pm

Ja stosowałam Slimunox i jezęli chodzi o dietę, to pilnowałam tylko aby nie przekroczyć kalorii...

Weronika 32

Post autor: Weronika 32 » pt gru 29, 2017 6:29 pm

Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Stosowałam Slimunox przez 4 miesiące i pozbyłam się 17 kilo nadwagi

Jagna

Post autor: Jagna » śr sty 10, 2018 12:36 pm

W końcu jakiś suplement zaczął na mnie działać.Widocznie skład Slimunox okazał się dla mojego organizmu odpowiedni.Jeżeli uda mi się trwale schudnąć będzie to dla mnie mistrzostwo świata.

Stasia

Post autor: Stasia » ndz sty 14, 2018 6:19 pm

Ja już nigdy więcej nie chce wrócić do otyłości.Owszem kuracje z Slimunox skończyłam pełnym sukcesem.Ale to nie zwalnia mnie z tego abym teraz nie uwarzyła na to co jem,staram się utrzymać wagę w normie i na razie przychodzi mi to z łatwością.

Oleńka

Post autor: Oleńka » pn sty 22, 2018 12:49 pm

Moim zdaniem Slimunox jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są dostępne w Polsce, a do tego oparty jest on na naturalnych składnikach. Ja przez 3 miesiące schudłam 14 kg

ODPOWIEDZ