Odchudzanie

Aga

Odchudzanie

Post autor: Aga » pt wrz 15, 2017 7:39 pm

Co sądzicie o środkach na odchudzanie? Warto je stosowac? Pomagają czy szkodzą?

Bocian

Re: Odchudzanie

Post autor: Bocian » pt wrz 15, 2017 7:49 pm

Moim zdaniem po pierwsze to warto pamiętać co faktycznie dają suplementy i po co je się stosuje

Natalia

Post autor: Natalia » śr wrz 20, 2017 8:20 pm

Suplementy należy po prostu stosować w sposób przewidziany przez producenta i zdecydowanie pamiętać jaka jest ich rola. Jeżeli ktoś oczekuje cudów po tabletce i uważa, że nic nie będzie musiał robić to się po prostu przeliczy. Sama stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Kamila

Post autor: Kamila » ndz paź 01, 2017 4:02 pm

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiagnąć. Było to bowiem bardzo przykre zanim osiągnęłam sukces podczas odchudzania, gdy nawet małe dzieci robiły mi głupie uwagi na ulicy

Violetta

Post autor: Violetta » pn paź 02, 2017 1:13 pm

Aga pisze:
pt wrz 15, 2017 7:39 pm
Co sądzicie o środkach na odchudzanie? Warto je stosowac? Pomagają czy szkodzą?
Ja stosuję od miesiąca Foreverslim który kupiłam na http://slim24.pl i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnać

Luiza

Post autor: Luiza » ndz paź 08, 2017 3:04 pm

Moim zdaniem jak najbardziej pomagają

Szczecinianka

Post autor: Szczecinianka » sob paź 21, 2017 3:30 pm

Jeżeli chodzi o Slimunox, to nie tylko na tym forum są o tym środku jak najbardziej pozytywne opinie http://onet.szczecin.pl/viewtopic.php?f=4&t=32

Antylopka

Post autor: Antylopka » pn paź 23, 2017 8:16 pm

A ja akurat po namowie koleżanki zakupiłam Foreverslim i w żaden sposób nie żałuję tego kroku. W końcu pozbyłam się całej nadwagi

Violetta

Post autor: Violetta » pt gru 15, 2017 8:10 pm

Moim zdaniem Foreverslim jest jednym z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiaće straciłam 11 kilo na wadze

ODPOWIEDZ